N, 21.09.2023

Solaride saab pärast päikeseautode MMi uue tegevjuhi

Helina Hansar
Facebook
Comments
Foto: Kermo Lukas

Haridusprojekti Solaride pikaajaline eestvedaja Kristel Leif annab novembris tegevjuhi rolli üle senisele turundus- ja kommunikatsiooni valdkonnajuhile Asso Soosalule. Leif jääb organisatsiooni arengusse panustama mentori ja MTÜ liikmena.

Leifi sõnul on tema aeg Solaride’i tegevjuhina ümber saamas, kuna organisatsioon on jõudnud järgmisse arenguetappi ning vajab kolmandal hooajal teist tüüpi juhtimist: «Kes mind tunneb, teab, et olen hingelt algataja, käivitaja, väljakutsete otsija. Solaride on saanud piisavalt küpseks, seega tunnen, et on õige aeg anda teatepulk järgmistele eestvedajatele, kes suudavad loodut hoida ja järgmisele tasemele viia.»

Foto: Kermo Lukas

Novembris alustav tegevjuht Asso Soosalu on seni vastutanud Solaride’is turundus- ja kommunikatsioonivaldkonna juhtimise eest ning tõestanud end pühendunud, nutika ja inimestele orienteeritud liidrina. Just inimeste arendamine on see, mis uut tegevjuhti kõige enam köidab: «Solaride’is arendame päikeseautot, et arendada inimesi. Sestap võtame veelgi konkurentsivõimelisema päikeseauto loomise kõrval tugevalt fookusesse programmis osalevate noorte arengut toetavad tegevused. Näiteks käivitame täies mahus Solaride Akadeemia koolitus- ja mentorprogrammi, mis seob projektis osalevate noorte praktiliste, tehniliste ja sotsiaalsete oskuste arendamise Solaride’is üheks loogiliseks tervikuks,» sõnas Soosalu.

Foto: Kermo Lukas

Ühes senise tegevjuhiga annavad rolli üle ka pikaajaliselt organisatsiooni arengusse panustanud peainsener Karl August Tatunts, inseneeria valdkonna juht Mart Erik Kermes ning Solaride Akadeemia juht Kädi Alanurm. Nende koha võtavad üle Joosep Ress, Peter Kipp, Getrin Valge. Turundusjuhina alustab novembris tööd Alice Veedla ning endises positsioonis jätkavad Liisa Ševtšuk (personalijuht) ja Karl-Tanel Paes (finants- ja partnersuhete juht). Kõik uued juhatuse liikmed on välja kasvanud Solaride’i projektis osalevate noorte seast.

Kõigil huvilistel on võimalik kuni 14. septembrini kandideerida Solaride’i 2024/2025. hooaja meeskonda, millega oodatakse liituma motiveeritud tudengeid ja abituriente. Rohkem infot ja kandideerimine: https://solaride.ee/liitu.

Facebook
Comments

Märksõnad

Soovitame lugeda

Tagasi üles